Senior Analyst, Data & Reporting

pozíció

8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, VERSECI UTCA 1-15.
2021. május 19.
Csatlakozz Shared Service Center-ünk Reporting csapatához! Szolgáltatóközpontunk egy Székesfehérváron működő, alumíniumipari termékek gyártásával foglalkozó vállalatcsoport része, amely különféle pénzügyi, adminisztratív szolgáltatásokat végez a globális vállalatcsoport leányvállalatai számára.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Havi, heti, napi vagy eseti riportok készítése a Shared Service Center belső ügyfelei, azaz a világszerte működő Howmet cégek számára
  • Jelentések, elemzések készítése a menedzsment számára
  • Ezen riportok, jelentések készítése különböző ERP rendszerek alapadatainak kinyerésével, de végül elsősorban Excelben történő előállítással, kisebb részben ppt-k előállításával
  • A riportok automatizálására való törekvés, automatizálási ötletek kezdeményezése és/vagy azokban való részvétel automatizáló szoftverek és/vagy VBA eszközkészlet használatával
  • Speciális projektekben való részvétel, európai és amerikai kollégákkal történő együttműködés
  • A riportok előállítási lépéseinek dokumentálása, ezen dokumentumok rendszeres frissítése, karbantartása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettséggel vagy legalább 6 éves tapasztalat hasonló területen (riportolás, automatizálás, adatbázis-kezelés)
  • Tapasztalat MS Excel, Access, Word és egyéb irodai szoftverek, valamint az alkalmazás-adatbázisok és SQL terén
  • VBA vagy más programozási nyelv-ismeret előny
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Logikai és elemző készség

Amit cserébe nyújtunk Neked:

  • Stabil vállalati hátteret és hosszú távú együttműködést
  • Kiváló juttatási csomagot (13. havi fizetést, karácsonyi juttatást, éves teljesítmény prémiumot, cafeteriat, egészségbiztosítást, életbiztosítást)
  • Kiváló fejlődési lehetőséget multinacionális környezetben
  • Felelősségteljes munkakört
  • Mobilitási célú lakhatási támogatást