Minőségbiztosítási rendszerkoordinátor

pozíció

8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, VERSECI UTCA 1-15.
2021. július 01.

MILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD?

  • A Minőségirányítási rendszer (MIR) képviselő közvetlen támogatása:
  • Biztosítja és napi szinten karbantartja azokat a folyamatokat, amelyek szükségesek a minőségirányítási rendszer működéséhez.
  • Jelenti a minőségirányítási rendszer és más szükséges fejlesztések teljesítését a felsővezetés felé.
  • Biztosítja a vevői követelmények tudatosságának előmozdítását a szervezeten belül.
  • MIR vezető által adott hatáskörben szervezési szabadsága van megoldani a minőségügyhöz tartozó eseteket.
  • Belső auditok megszervezése, elvégzése, elvégeztetése.
  • Részvétel a riportált eltérések kivizsgálásában, javító és megelőző tevékenységek meghatározásában, valamint az ehhez a tevékenységhez tartozó tevékenységek koordinálásában, végrehajtásának ellenőrzésében.
  • Corrective Action Board (CAB) megbeszéléseken való aktív szerepvállalás.
  • Minőségtudatossági szemlélet elmélyítésének előmozdítása a termelés minden területén.
  • A gyártás támogatása minőségbiztosítási és vevői szempontokat figyelembe véve.
  • Különböző belső és külső auditok aktív támogatása.
  • Új projektek támogatása, felügyelete minőségirányítási szempontból.
  • Kapcsolattartás a külföldi anyacégekkel.
  • A gyártáshoz szükséges minőségbiztosítási dokumentumok kidolgozása.
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzem mérnöki csoportjával.
  • A helyi Howmet üzem minőségirányítási rendszerének folyamatos harmonizálása a nemzetközi Howmet minőségirányítási rendszerrel.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA RENDELKEZEL:

  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú felsőfokú végzettség előny).
  • Stabil, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Magabiztos Ms Office alkalmazások használata.
  • Néhány éves gyakorlat hasonló munkakörben
  • Vállalati követelmények, szabályok betartása.
  • Az előírt és a munkáltató által finanszírozott képzéseken való részvétel, illetve az esetleges képzés megszervezése.
  • Minőségorientált látásmód és elkötelezettség.
  • Precizitás.
  • Dokumentáció-kezelésben szerzett jártasság.
  • Rendszerszemlélet.
  • Nagyfokú önállóság és kreativitás.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Kiváló csapatjátékos.

AMIT CSERÉBE NYÚJTUNK NEKED:

  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Éves bónusz
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Karácsonyi juttatás
  • Cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat
  • 5+2-es 1 műszakos munkarend