Logisztikai tervező (Keréktermék gyártás)

pozíció

Székesfehérvár, Keréktermékgyár
2021. június 22.
Csatlakozz Székesfehérváron bővülő Keréktermék gyárunkhoz, ahol prémium kategóriás alumínium kerekeket készítünk tehergépjárművekhez, kamionokhoz, autóbuszok és vontatókhoz. A mintegy 700 főt foglalkoztató egységünkben alumínium préskovácsolásával, megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozunk. Kimagasló termékeink vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

A Finishing és a Dura-Bright termelési területek meghatározó szakembereként felelős leszel a megrendelt keréktermékek gyártási folyamatának vevői igények szerinti beütemezéséért, megtervezéséért és a kiszállítások megfelelő mennyiségben, illetve határidőn belüli megvalósulásáért.

MILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD?

  • Gyártásba ütemezed a beérkező vevői igényeket, amelyek alapján napi szinten megtervezed és nyomon követed a belső termelési folyamatokat a Finishing és a Dura-Bright megmunkáló területeken
  • Szorosan együttműködsz a termelési területekkel (Területvezetőkkel, Műszakvezetőkkel, Mérnökökkel) és a Logisztika csapat többi tagjával (Alapanyagtervezőkkel, Termeléstervezőkkel, Kiszállítástervezőkkel, Vevői kapcsolattartókkal)
  • A mintegy 200 féle keréktermék típus vonatkozásában, gondoskodsz az optimális belső készletgazdálkodás megvalósulásáról
  • A Targoncásokkal együttműködve megtervezed és előkészíted a kiszállításokat, megszervezed a kamionok érkezését
  • Ellátod az egyéb terület specifikus feladatokat: részt veszel az éves fémleltár elkészítésében, bizonyos esetekben helyettesíted a kollégáidat

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA RENDELKEZEL:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel (közgazdasági, logisztikai, mérnöki, műszaki, pénzügyi területek egyikén)
  • 3-5 év, gyártókörnyezetben szerzett releváns munkatapasztalattal
  • Haladó MS Office Excel tudással
  • Magabiztos angol nyelvtudással
  • Nagyfokú terhelhetőséggel, multitasking- képességgel
  • Analitikus gondolkodásmóddal és rendszerszemlélettel
  • Kezdeményezőkészséggel és változások kezelésének képességével

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • Multinacionális (autóipari) vállalati hátteret
  • Oracle vállalatirányítási rendszer ismeretét
  • Aktív német nyelvtudást

AMIT CSERÉBE NYÚJTUNK NEKED:

  • Elismert szakemberekből álló csapatot
  • Változatos és kihívást jelentő feladatokat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Munkába járás támogatását
  • Lakhatási támogatást