Kiszállítás támogató

pozíció

8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, VERSECI UTCA 1-15.
2021. július 01.

MILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD?

  • Öntvények előkészítése a termelés számára.
  • Csomagolás (ládák előkészítése, öntvények pakolása).
  • Archiválás (fénymásolás, lefűzés stb.).
  • Szállítmányok előkészítésével (gravírozás, címkézés, röntgen-film összegyűjtés) kapcsolatos munkák.
  • Beérkeztetés (útvonalkártyák kezelése, kinyomtatása) és az ehhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, vizsgálata, a mindenkori előírások, eljárások szerint.
  • Logisztikai információk kezelése, továbbítása az illetékesek felé (bejövő-kimenő darabszámok/ együttműködés a logisztikával).
  • Bejövő áru vizuális ellenőrzése a vonatkozó munkautasítások alapján.
  • Együttműködés a kapcsolódó területekkel.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA RENDELKEZEL:

  • Minimum szakmunkás végzettség.
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség.
  • Jó kommunikációs képesség.

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • Fémipari iskolai végzettség.
  • Néhány éves releváns gyakorlat.

AMIT CSERÉBE NYÚJTUNK NEKED:

  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Éves bónusz
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Karácsonyi juttatás
  • Cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat
  • 5+2-es 1 műszakos munkarend
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék