EHS mérnök

pozíció

8000 Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.
2021. június 22.
Csatlakozz Székesfehérváron bővülő Keréktermék gyárunkhoz, ahol prémium kategóriás alumínium kerekeket készítünk tehergépjárművekhez, kamionokhoz, autóbuszok és vontatókhoz. A mintegy 700 főt foglalkoztató egységünkben alumínium préskovácsolásával, megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozunk. Kimagasló termékeink vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Mi a munkakör célja?

Az EHS Menedzser közvetlen irányítása alatt felelős leszel a Székesfehérváron található Howmet-Köfém Kft. Keréktermék-gyárának hazai- és nemzetközi vonatkozású munkavédelmi szabályozásainak érvényre juttatásáért. Szakmai támogatást nyújtasz az egyes termelési területek szakembereinek azáltal, hogy a megfelelősség biztosítása érdekében részt veszel a szabályozások és a biztonságos eljárások kidolgozásában, azok karbantartásában, fejlesztésében, valamint a munkabiztonsági tevékenységek koordinálásában.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Aktívan jelen vagy a gyártóterületeken
  • Elősegíted a biztonságos, környezettudatos és emberközpontú munkahely kialakítását, fenntartását
  • Kidolgozod, bevezeted és karbantartod a gyári EHS szabályokat
  • Kialakítod és megvalósítod a folyamatos fejlesztést célzó, gyáregységi munkavédelmi programokat
  • Elvégzed a felelősségi körödbe tartozó kockázatértékeléseket
  • Közreműködsz az EHS auditokon
  • Kivizsgálod a gyár területén előforduló EHS eseményeket
  • Részt veszel a gyár vállalkozókra vonatkozó biztonsági programjában
  • Munkavédelmi oktatásokat készítesz elő és tartasz
  • Szorosan együttműködsz az üzemegészségügyi, higiéniai, környezetvédelmi és tűzvédelmi szakemberekkel

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettséggel (Munkavédelmi szakmérnök/ szakember)
  • Multinacionális vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudással
  • Számítógép-kezelői ismerettel (Windows, Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készséggel
  • Önálló problémamegoldó képességgel
  • Kezdeményezőkészséggel

Előnyként értékeljük:

  • Környezetvédelmi vagy ipari higiénia területen szerzett tapasztalatot

Amit cserébe nyújtunk Neked:

  • Modern munkakörnyezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Munkába járás támogatást
  • Lakhatási támogatást