CNC Gépbeállító

pozíció

Székesfehérvár
2021. június 23.
A mintegy 700 főt foglalkoztató egységünkben alumínium préskovácsolásával, megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozunk. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói. Vállalatunk egyik meghatározó tagjaként, támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

Vállalatunk egyik meghatározó tagjaként, támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében. Csatlakozz Székesfehérváron bővülő Keréktermék gyárunkhoz, ahol prémium kategóriás alumínium kerekeket készítünk tehergépjárművekhez, kamionokhoz, autóbuszok és vontatókhoz.

Amit tőled kérünk:

  • Szakirányú műszaki végzettséget (például CNC Forgácsoló) vagy több éves, ipari gyártásban szerzett tapasztalatot
  • Két műszakos, 12 órás folyamatos munkarend vállalását
  • MS Office programok felhasználói szintű ismeretét
  • Problémamegoldó képességet
  • Precíz, pontos munkavégzést

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Automata gyártócellák folyamatos üzemelésének biztosítása
  • Típusváltási folyamat elvégzése és támogatása
  • CNC gépeken való alapvető beállítások végrehajtása
  • Ipari robotok kezelése, tanítása és hibaelhárítás
  • Állásidők dokumentálása, azonnali kivizsgálások kezdeményezése
  • Technológiai paraméterek beállításának folyamatos ellenőrzése, korrekciók elvégzése
  • Részvétel új technológiák, termékek bevezetésében

Amire tőlünk számíthasz:

  • Modern munkaeszközök
  • Átfogó betanulási program
  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag
  • Teljesítmény premium
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Vállalati buszjáratok
  • Munkába járás támogatása

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel:

  • CNC programozó, Automatikai technikus képzettséggel
  • Számítógépes programok (AutoCAD, TopSolid, CIMCO) legalább alapszintű ismeretével
  • Targoncavezető és/ vagy Emelőgépkezelő OKJ-s képesítésse